רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

שיקום תנועתי אורטופדי

השיקום התנועתי האורתופדי הוא למעשה החזרת חיי האדם לאיכות טובה נטולת כשלים וכאבים. שיפור תפקודו של המערך התנועתי של הגוף והפגת כאבים האמצעות עירור המנגנון ההישרדותי של האדם. השיקום התנועתי אורתופדי הינו טכניקה המאפשרת איתור, זיהוי וטיפול בכאבי שרירים ובכשלים תנועתיים תוך התייחסות למכלול הקיום- המערך התנועתי והמערך הרגשי/פסיכולוגי. תהליך יעיל לכל בעיות השרירים הקיימות, בעיקר כרוניות, וכל זאת בפרקי זמן קצרים יחסית של 4-5 טיפולים.
השיקום שונה מהמקובל כי ניתן דרכו למצוא ולנטרל את מקורותיהן של הבעיות הכרוניות ולא לטפל סימפטומטית רק בכאב ( בעיות של 20-30 שנים).הטיפול מתבסס על ידע קינסיולוגי (תנועתי) , יציבתי וטופוגרפי מעמיק המאפשר את אבחון הכשלים התנועתיים ושימוש בשיטת Trigger Point Therapy המאפשרת את שחרורם המיידי של השרירים והחזרתם לטווחי תנועה נורמליים.
נטרול ה-Trigger Points מתבצע רק בסוף תהליך האבחון שבו מזהים את השרירים הקצרים (או איך שאומרים- מכווצים), ובכך מעודד את השריר הקצר להתחדשותו ולחזרתו לאורכו המקורי.
אנו  ממליצים לגוף על כיוון ומפעילים את מנגנון הריפוי הטבעי לכך.אנו מאפשרים לגוף לחזור ליציבה נכונה באמצעות שחרור השרירים ושיפור תנועת המפרקים. זכרו- יש תנועה תקינה בשרירים = יש ריפוי, יש התחדשות! שתהיה שנה של תנועה והתחדשות לכולנו…