רוצים את הדומיין? פנו אלינו לפרטים נוספים [email protected]

עיסוי שבדי

 

https://www.startajob.com/he/post-a-job/152/654

 
עיסוי זה מקורו בתחילת המאה ה- 18 בשטוקהולם.
פעמים רבות כאשר קיים כאוס בחיינו אנו מוצאים את עצמנו מוציאים מרץ בניקיון ולאחר מכן מרגישים טוב יותר. כאשר אנו שומרים על חפצים ישנים אנו חונקים את האנרגיה,  האוויר יותר דחוס ובסביבה שלנו חסרה זרימה טובה וסירקולציה, הדבר נכון  גם לגבי המחשבות והתחושות שלנו.
כשאנו זורקים את הישן אנו מפנים מקום לחדש (התחדשות) כך זה  גם לגבי המחשבות שלנו.
באמצעות עיסוי שבדי המטפל מתייחס לגופו של המטופל כשלם המורכב מסך אבריו. בדומה לבית אם קיים כאוס בבית הרי שהבית מורכב מפרטים. בהתבסס על תנועות רכות שמרגיעות את הרקמה הרכה בגוף, לישה של שרירים, חיכוך להגברת זרימת הדם, המטפל מאזן את גוף המטופל.
העיסוי השוודי מתמקד בשיפור זרימת הדם ומסייע לעבודת הלב. לכן המטפל מעסה את איברי הקצוות מהכפות אל מרכז הגוף. אספקת דם טובה לשרירים מזינה אותם ומנקה מהם רעלים. חילוף החומרים בגוף מואץ ומערכת העיכול מתפקדת בצורה בריאה, העור מקבל ברק וגמישות. טווח הפעילות של שרירים גדל.
עיסוי שבדי מתבצע באמצעות שמן איכותי ארומתראפי ובכך מעניק לעור חיוניות. טכניקות העיסוי השונות גורמות להפגת מתחים ורגיעה, הרפיית שרירים תפוסים, הגדלת טווח תנועת הגוף, המרצת מחזור הדם, סיוע לפעילות הלב, הגברת חילוף החומרים בגוף לשם סילוק רעלים מהגוף, והקלה בכאבי ראש, סינוסיטיס, מיגרנות ומערכת העיכול.